Reizigersprikbord

ReizigersprikbordAls je op zoek bent naar een reisgenoot of naar reisinformatie, kun je hier je oproep plaatsen. Vul dan het formulier hieronder in. Als je wilt reageren, kun je het beste direct mailen met de persoon die de oproep heeft geplaatst. Als je klikt op de naam, kun je een e-mail sturen.

(Verkapte) commerciële boodschappen, herhalingen van dezelfde boodschap en pure contactadvertenties (man zoekt vrouw, vrouw zoekt man, etc.) worden niet geplaatst. Meldingen van culturele organisaties worden wel geplaatst, mits deze affiniteit hebben met reizen. Het kan een paar uur duren voordat je oproep zichtbaar is, in verband met spam en het weren van onwenselijke berichten.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

401 reacties

  • Mijn dochter en ik zijn opzoek naar mensen die in zuid Spanje wonen die ons kunnen helpen om daar een nieuw leven te beginnen. Alle info is hartelijk welkom.

    • Beste Tim,
      Is het de bedoeling dat u er een appartement huurt met uw dochter of verkiezen jullie een huis te kopen?
      Ik zou eventueel kunnen informeren bij een goede kennis die al enkele jaren in (Zuid-) Oost Spanje woont.
      Met vriendelijke groet,

      Kate

  • Hi, ik zit er aan te denken om naar Australië af te reizen om daar een jaartje te blijven (working holiday). Ik ben alleen erg benieuwd naar wat voor kosten dit met zich mee brengt, en of je door daar een paar maanden te werken genoeg zou kunnen verdienen om zo’n reis te bekostigen. Is hier iemand met ervaring die mij hier meer over kan vertellen?

    Johan

  • Hallo, ik zou graag low budget naar Ethiopië willen reizen. Nu kijk ik bij de georganiseerde reizen maar dat is boven mijn budget. Heeft iemand nog tips of ervaringen? Ik wil me met name concentreren op het zuiden. Alle tips zijn welkom! Bij voorbaat dank

  • Wij willen door Iran reizen met eigen camper en onze hond van 11 jaar. Is dat toegestaan? Gelden er speciale regels?

    • Wij gaan met Sawadee eind april 2018…, dus groepsreis. Ben wel al aan het voorbereiden en las dat honden in Iran gezien worden als onreine dieren. Dus misschien niet een goed idee om de hond mee te nemen……

  • Wie heeft er plannen om de transsiberie Express te gaan doen en aansluitend door China te reizen en wellicht, nieuw Zeeland en Australië?
    Hoeft niet exAct zo te gaan maar grote van orde. Pas in 2018 of 2019?

  • We zoeken een lift naar Malaga vanaf Arnhem/Dieren rond 26/6 met zijn 2 of 3-en. Wie kan ons helpen ?

  • Hoi
    Ik ben een man van 39 jaar jong. En ik zoek voor de periode september reisgenoot(jes) m/v/ stel leeftijden niet zo van belang voor een,

    Kroatië bestemming. Het is wel een naturisten camping.
    En voor een week. Kroatië lijkt mij in elk geval prachtig. Jou ook …

  • Zanzibar (of cuba)
    Ik wil graag voor 10 dagen naar zanzibar in April.
    Wil wil er mee? Wil graag beetje budget. Vind strand leuk maar wil ook heel graag de cultuur en het eiland leren kennen.